Bybit ve Dijital Sanatçı Per Kristian Stoveland’ın özel koleksiyonu tükendi, açık serinin satışları sürüyor

Dünyanın en çok ziyaret edilen üçüncü kripto para borsası Bybit, Oracle Red Bull Racing ile iş ortaklığı kapsamında, ikinci dijital sanat eseri dağıtımının lansmanını açık eksiltme usulü ile 20 Eylül’de gerçekleştirdi. Etkinlikte, sınırlı sayıdaki koleksiyonda bulunan 200 NFT’nin tümü bir saat içinde toplam 74,5 ETH’ye (113.433$) alıcı bularak tükendi.

Per Kristian Stoveland’ın “Pursuit” adını taşıyan koleksiyonu Japonya Grand Prix’i ile aynı zamanda görücüye çıktı ve orijinal Velocity Pass NFT’lerinin sahipleri açık eksiltme etkinliğine ayrıcalıklı erişimden yararlandı. “Pursuit”in lansmanından sonraki 24 saat içerisinde ikincil piyasadaki satışlar daha da artarak 106 ETH’nin (168.434 $) üzerine çıktı. Per Kristian Stoveland’a ait açık seri koleksiyon “Echo of Intensity”nin satışları ise Bybit’te sürüyor.

Koleksiyona imzasını atan tasarımcı Per Kristian Stoveland, Norveç’in Oslo kentinde yaşayan jeneratif bir sanatçı. “Pursuit”, dünyanın önde gelen dijital sanatçılarının yeteneklerini bir araya getiren devrim niteliğindeki Web3 deneyimi Velocity Serisi kapsamındaki ikinci lansman. 

Jeneratif sanattaki ustalığını, kreatif kodlama altyapısı p5js’e yenilikçi yaklaşımıyla bir araya getiren Per K’nın koleksiyonu, Oracle Red Bull Racing’in yarış aracı RB19’un saf gücü ile hızını adeta özetler nitelikte. Koleksiyon, ıssız toprakları yarıp geçerek toz tanelerinin büyüleyici dansını coşturan bir ışık senfonisi. Velocity Serisi’nin parçası olan “Pursuit”, yeni gelişen sanat ve teknolojilere yönelik bir vakıf olan AOI ile iş birliği içinde sergileniyor.

Bybit’in İş Ortaklıkları Sorumlusu Anndy Lian, “Bybit ve Oracle Red Bull Racing, Velocity Serisi aracılığıyla sanat ve teknolojinin geleceğinde öncü rol oynamaktan büyük gurur duyuyor. Bu iş ortaklığı geleneksel sınırların ötesine geçmekle kalmıyor; hız, yaratıcılık ve dijital sanatın muhteşem bir uyum içinde bir arada toplandığı yepyeni bir çağın kapılarını aralıyor.” diyerek bu konuda düşüncelerini paylaştı. 

Velocity Serisi, en son inovasyonlarla yaratıcı ifade gücünün kesişim noktasını temsil ediyor. Ayrıca sanatseverlerin, koleksiyoncuların ve yarış tutkunlarının, sanat ve yarış sporu verilerinden oluşan bu füzyonla etkileşim kurabilmelerini sağlıyor. 

 

Bybit Hakkında

Dünyanın en iyi beş kripto para borsası arasında yer alan Bybit; kısa ve uzun vadeli kripto yatırımcılarının ultra hızlı eşleştirme motoru, 7/24 müşteri hizmeti ile çok dilli topluluk desteğinden faydalanabilecekleri profesyonel bir platform olarak 2018’de kuruldu. Bybit, Formula 1’in Markalar ve Sürücüler klasmanı şampiyonu Oracle Red Bull Racing takımının iş ortağı olmaktan gurur duyuyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir