Balıkesirli Gençler Yaz Tatilinde Spor Okullarında Eğitim Alıyor

Balıkesirli gençler yaz tatili, ‘Yaza Hareketli Giriyoruz’ sloganı ile düzenlenen spor okullarında 37 farklı alanda spor eğitimi alıyor.

Balıkesir Valiliği, Büyükşehir Belediyesi, Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü iş birliğinde; 20 ilçede “Yaza Hareketli Giriyoruz” sloganıyla düzenlenen ‘GSB Spor Okulları’nda çocuklar, uzman eğitmenler eşliğinde 37 farklı branşta spor eğitimi alıyor.

Yoğun geçen bir okul döneminin ardından; çocukların ve gençlerin tatillerini en verimli şekilde geçirmelerine imkan sunmak, spora özendirmek, en az bir branşta profesyonel olmalarını sağlayarak şampiyon sporcular yetiştirmek amacıyla düzenlenen spor okulları, 20 ilçeye yayıldı. Spor kültürünün şehirde yaygınlaşması ve şampiyon sporcular yetiştirilmesi amacıyla çalışmalarını sürdüren yerel yönetimler ‘GSB Spor Okulları’ ile çocukların yaz tatillerini en iyi şekilde değerlendirmelerini ve yeteneklerini sergilemelerini sağlıyor. 3 Temmuz’da başlayan 1. dönem, 4 Ağustos’ta sona erecek. 2. dönem ise 5 Ağustos’ta başlayacak ve 3 Eylül’de sona erecek. – BALIKESİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir