Ankara’da genç kadının dehşet dakikaları! Göğsüne fişeği koydu, cam parçalarıyla kesti, tehdit etti: Seni Bergen gibi yapacağım

Sabah Gazetesi’nden Dilhan Dumanoğlu’nun haberine göre eşinin yaşadığı evin önüne gelen adam, 23 yaşındaki Kader Ö.’yü saçından tutarak ara sokaktaki 2 aracın arasına sürükledi. Bu sırada genç kadını darp eden koca “‘Seni öldüreceğim” diyerek tehdit etti.

GÖĞSÜNE FİŞEĞİ KOYDU, CAM PARÇALARIYLA KESİKLER ATTI: ‘SENİ BERGEN GİBİ YAPACAĞIM’

Emre Ö. yanında getirdiği ses fişeğini genç kadının göğsüne koydu. Bu sırada yerde bulunan içki şişesini kırıp cam parçalarıyla kadının kollarına ve bacaklarına kesikler atan Emre Ö. “Seni Bergen gibi yapacağım” diye bağıradı.

CANİ KOCADAN KAÇMAYI BAŞARDI

Cani kocadan kaçmayı başaran genç kadın yoldan geçen araçları durdu. Sürücülerin ihbarıyla hastaneye kaldırılan Kader Ö, eşinden şikayetçi oldu.

TUTUKLANDI

Emre Ö., “Kader’e bir eylemde bulunmadım. Kader’in teslim ettiği ses fişeği araç torpidosundaydı, hakkımdaki suçlamaları kabul etmiyorum” dedi. Başsavcılık, Emre Ö. hakkında ‘Kişiyi hürriyetinden yoksun kılma’ ve ‘Hakaret’ suçlarından 23 yıla kadar, ‘Nitelikli cinsel saldırı’ suçundan ise 18 yıldan az olmamak şartlı hapis istemiyle iddianame hazırladı. İddianamedeki Adli Tıp Kurumu raporunda, Kader Ö’nün vücudunda kesikler ve darp izlerine rastlandığı kaydedildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir