AKP’li Hulki Cevizoğlu’nun Erdoğan’la aynı karede gözükme çabası

AKP Milletvekili Hulki Cevizoğlu’nun Cumhurbaşkanı Erdoğan ile aynı kareye girmek için verdiği mücadele, sosyal medyada gündem oldu.

AKP’li Milletvekili Hulki Cevizoğlu’nun, bir fotoğraf çekiminde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanında yer alabilme çabası sosyal medyada çok konuşuldu.

6 bin 992 yeni polis memurunun göreve başlaması ve bin 573 yeni aracın hizmete alımı için düzenlenen tören, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Atatürk Havalimanı’nda yapıldı.

Tören sonundaki fotoğraf çekimine ise AKP İstanbul Milletvekili Hulki Cevizoğlu damga vurdu.

Cevizoğlu, Erdoğan’la aynı kareye girebilmek için büyük çaba sarf etti. Ancak Cevizoğlu, tüm uğraşlarına rağmen fotoğraf çekiminde Erdoğan’ın yanında yer alamadı.

O anlar sosyal medyada gündem oldu.

ORTALIĞI AYAĞA KALDIRMANIN ALEMİ VAR MI?

AKP İstanbul Milletvekili Hulki Cevizoğlu, Süper Kupa krizine ilişkin olarak, “Atatürk tişörtünü Türkiye’de giysene arkadaş. Atatürk tişörtü giyeceğim diye milleti ayağa kaldırmanın alemi var mı” dedi.

NEBATİ’Yİ HATIRLATTI

Cevizoğlu’nun Erdoğan’ın yanında gözükme çabası akıllara eski Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’yi getirdi. Nebati de bir tören sırasında arkadan kalabalığı yararak öne doğru gelmiş, Erdoğan’ın kolunun dibinden kareye girmeyi başarmıştı. Bu sırada Erdoğan ve diğer AKP’lilerin Nebati’ye ters ters bakmaları gündem olmuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir