HÜDA-PAR’lı Tanrıkulu, Özgür Özel’i hedef gösterdi: ‘Korkunun ecele faydası yok’

Cumhur İttifakı’nı dışarıdan destekleyeceklerini açıklayan HÜDA-PAR’ın Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi Şeyhmus Tanrıkulu, muhaliflere yönelik yeni bir tehditte bulundu.

Tanrıkulu, CHP ve muhaliflere yönelik “Boşuna çırpınmayın, Medeniyet değerlerimizle ve kültürümüzle barışık olan HÜDA-PAR, tüm planlarınızı boşa çıkaracaktır” dedi.

‘SANDIK SİZE ‘SONUN BAŞLANGICI’ İÇİN ŞAKIRDIYOR’

Tanrıkulu devamında da, “HÜDA-PAR’ın meclise girecek olması sizi ve savaş baronu ortaklarınızı çok tedirgin ediyor, farkındayız. Uykularınız kaçıyor ama haksız da sayılmazsınız. Çünkü hakikatin gür sedası ile inşallah yakında sizi rahatsız etmeye geleceğiz. Her zaman olduğu gibi sandık size ‘sonun başlangıcı’ için şakırdıyor” dedi.

CHP VE ÖZGÜR ÖZEL’İ HEDEF ALDI

CHP’yi ve CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’i de hedef alan Tanrıkulu, “Evet, bu sözümüm İslam düşmanı ve aile karşıtı bütün ahlaksızların tepkisini çekeceğini biliyordum. Ancak biri var ki herkesten önce üzerine alınıp, suçluluk psikolojisiyle kamuoyuna açıklamada bulundu ve sonun başlangıcı sözümü tehdit olarak lanse etti. O zaman demezler mi arkadaş yoksa sen Erdoğan’a sonun başlangıcı dediğinde tehdit mi etmiştin. Buradan sana sesleniyorum; Özgür Özel, korkunun ecele faydası yok” sözlerini sarf etti.

DAHA ÖNCE DE TEHDİT ETMİŞTİ

Cumhur İttifakı’na katılma kararı alan ve seçimlere AK Parti listelerinden girecek olan HÜDA-PAR’ın Genel İdare Kurulu (GİK) üyesi Şeyhmus Tanrıkulu, sosyal medya hesabından muhalif kesimleri tehdit etmişti.

Tanrıkulu mesajında şöyle demişti:

“Soldan, sağdan, ortadan ne kadar İslam düşmanı, aile karşıtı ahlaksız varsa iyi bilsinler ki 15 Mayıs onlar için sonun başlangıcı olacaktır. Medeniyet değerlerimiz ve kültürümüz ile barışık HÜDA PAR ve halkımız tüm planlarınızı boşa çıkartacaktır. ABD size yar olamayacaktır.”

HÜDA-PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu 12 Mart’taki açıklamasında “2023 Cumhurbaşkanlığı seçiminde Cumhur İttifakı adayı Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleme kararı aldık” demişti. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir