Bu Altcoin, Büyük İsimlerden Yatırım Aldı: Fırladı!

Popüler bir altcoin, bugün milyon dolarlık bir fonlama turunu tamamladı. Fonların homojen bir şekilde toplandığı bildirildi. İşte detaylar…

Altcoin projesi 22 milyon dolar topladı

Tek noktadan hizmet olarak likidite sunan DeFi protokolü iZUMi Finance, bugün 22 milyon dolarlık bir finansman turunu tamamladığını duyurdu. Fonlar, “iZUMi zk-Fund” serisi ürünlerin (SFT, yarı homojen token) ihracı yoluyla toplandı. Unicode Digital, NextGen Digital Venture, Bella Protocol, Incuba Alpha gibi fonlardan ve bireysel yatırımcılardan destek aldı. Fonlar ETH, StETH, USDC, USDT ve diğer ana akım kripto para varlıklarında toplandı.

Bu finansman turunda toplanan fonlar, zkSync Era ağında iZiSwap Pro’nun erken likiditesini desteklemek için kullanılacaktır. iZiSwap Pro, iZUMi Finance zincirinde, iZUMi’nin tamamen zincire dayanan ve yüzde 100 merkeziyetsizlik sağlayan yenilikçi ayrık likidite AMM (DL-AMM) modelini benimseyen bir emir defteri DEX ürünüdür. iZiSwap Pro, kullanıcılara hızlı ve verimli bir ticaret deneyimi sunmayı amaçlamaktadır.

iZUMi Finance’e göre, bu finansman turunun tamamlanması şirketin büyümesi ve gelişmesinde önemli bir kilometre taşıdır. Şirket, kullanıcılara güvenli, verimli ve merkezi olmayan yenilikçi finansal ürünler ve hizmetler sunmayı taahhüt ediyor. iZUMi Finance, “Finansman turumuzu başarıyla tamamladığımızı duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Yatırımcılarımızdan aldığımız destek, daha merkezi olmayan bir finansal sistem inşa etme vizyonumuzu ve taahhüdümüzü doğruluyor. Toplanan fonlar, yenilikçi ürün ve hizmetlerimizin geliştirilmesine yatırım yapmaya devam etmemizi ve kullanıcılara iZiSwap Pro platformunda likiditeye erişim sağlamamızı mümkün kılacak,” ifadelerini kullanıyor.

IZI fiyatı sıçrama yaşadı

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere iZUMi Finance, Uniswap V3 ile ilk olarak Ethereum üzerinde Programlanabilir Hizmet Olarak Likidite (LaaS) sağlar ve ardından likidite hizmetini yerleşik DEX ile çoklu zincirlere genişletir. Likidite sağlayıcılarının Uniswap V3’te işlem ücretlerinin yanı sıra ek likidite madenciliği ödülleri kazanmalarına yardımcı olacaktır. Diğer taraftan, protokollerin likiditeyi verimli ve kalıcı bir şekilde çekmesine yardımcı olacaktır. Izumi, protokollerin teşvik ödüllerini belirli fiyat aralıklarında dağıtmasını sağlayan Izumi’nin LiquidBox’ı ile teşvik verimliliğini artırır. Bu arada likidite sağlayıcılar, sermaye verimliliği ile daha fazla işlem ücreti kazanabilir ve ilgili protokoller tarafından sağlanan ek teşvikler alabilir.

Bu finansman turunun tamamlanmasıyla iZUMi Finance, DeFi alanında yenilik yapmaya ve büyümeye devam etmek için iyi bir konuma sahip oldu. Şirket, kullanıcılara güvenli, verimli ve merkezi olmayan yenilikçi finansal ürün ve hizmetlere erişim sağlamayı taahhüt etmekte. Yazım sırasında IZI fiyatı, yüzde 37’lik bir yükseliş ile 0.026 dolardan 0.038 dolara çıkmış halde.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir