Bella Hadid, Hastalığı Hakkında İlk Kez Konuştu: “Her Gün Tedavisi Olmayan Acılar Çekiyorum!”

Herkesin aşina olduğu, sosyal medyada milyon takipçilere sahip model Bella Hadid, geçtiğimiz günlerde sahip olduğu hastalığını açıklamıştı. Ateş, yorgunluk ve kızarıklık gibi belirtilere sahip olan hastalığı hakkında ‘Her gün  tedavisi olmayan acılar çekiyorum!’ dediği anları sosyal medya hesabından paylaştı. İçeriğimizde sizler için bu hastalığın detaylarına ve Bella Hadid’in yaşadıklarına yer verdik. ??

Kaynak: https://www.eonline.com/news/1370235/…

Filistin asıllı Amerikan model Bella Hadid’i tanımayınınız yoktur.

Kendisi yalnızca Instagram’da 58 milyon takipçiye sahip olmasıyla birlikte paylaştığı her şeyle de gündemde yerini alıp adından sıkça bahsettirmekte.

Geçtiğimiz günlerde Lyme adında bakteriyel bir enfeksiyon hastalığı geçirdiğinden bahseden Bella Hadid, son zamanlarda bu hastalık sebebiyle kötü şeyler yaşadığını sosyal medya hesaplarından duyurdu.

Bağışıklık sistemini etkileyen; ateş, kızarıklık, baş ağrısı ve yorgunluk gibi belirtilere sahip olan lyme hastalığı, ünlü modelin işinde en yoğun olduğu dönemlerde hastanelik edecek kadar etkilemişti.

Tiktok hesabında sağlığıyla ilgili güncelleme yaptığı videoda gözlerinin etrafındaki iltihaplanmalar ve asık suratı sevenlerinin dikkatini çekti.

Ciddi bir diş enfeksiyonu geçirdiğinden bahseden Bella Hadid, bu durumun halihazırda var olan lyme hastalığı yüzünden daha da ağır geçtiğinden bahsetti.

‘Her gün tedavisi olmayan acılar çekiyorum!’

“1 yıl önce kanal tedavisi yaptırdığım dişimin yanındaki dişte enfeksiyon oluşmaya başladı ve çeneme doğru ilerledi. Orada birikti. Ardından göz çevrem de şişmeye başladı…”

Bella, takipçilerine onun yanında olduklarını hissettirdikleri için teşekkürlerini ilettikten sonra şu açıklamalarda bulundu: “Arkadaşlar lütfen bedeninize iyi bakın, lütfen!”

‘Bu enfeksiyon ve lyme hastalığım birbirini çok kötü etkiledi. Lyme hastalığı yüzünden bütün sinir sistemim neredeyse çöktü. Bazı günler ağrılarım hafifliyor bazı günler ise dayanılmayacak kadar çok olabiliyor. Ayrıca stres de bu hastalığın daha kötüye gitmesine neden oluyor.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir